Váš hlas rozhodne. Postaráme se o Liberec

Víme, co je třeba

  • Nedovolíme, aby dětem byla ve školách zima – Nadcházející zima nebude lehká. Naší absolutní prioritou ale bude funkční MHD, úklid silnic a chodníků, svoz odpadu a teplo ve školách a školkách pro naše nejmenší. Na to se můžete spolehnout!
  • Postaráme se o výstavbu bytů pro mladé a seniory – Bydlení je základ. Proto jsme nastartovali a podpořili řadu projektů, které přinesou Liberečanům více bytů. Pro zajištění důstojného stáří pak začneme připravovat stavbu nového domu seniorů.
  • Postaráme se o čistý, bezpečný a průjezdný Liberec – Uklizené ulice, opravené silnice a bezpečí občanů je naše základní starost o město. Proto jsme opravili 50 ulic, založili Kancelář architektury města a navyšujeme rozpočet městské policie.

Naši práci a cíle už znáte

Během posledních měsíců jsem Vám představovali úspěchy našeho čtyřletého vedení města. Podobně jsme Vám představili i náš program pro následující 4 roky. Nezapomeňte si také přečíst co se povedlo a jaký je náš program.

Teď ale potřebujeme Vaši pomoc!

  • Volby jsou tady – Komunální volby přímo ovlivní další osud Liberce, ať už jde o dostupnost bydlení, kvalitu silnic a chodníků nebo provoz MHD. Proto jsou důležité.
  • Váš hlas rozhodne – Volby Vám dávají možnost ukázat, že Vám není lhostejné, kde a jak žijete. V minulých libereckých volbách přitom hlasovalo jenom 41 % voličů. Pojďme toto číslo překonat, na každém hlasu záleží.
  • Podpořte nás – Nabízíme Vám jasný program a silný tým kandidátů odhodlaných pracovat pro město, ve kterém žijeme spolu s Vámi.

Jak nás nejlépe podpořit?

V Liberci má každý volič celkem 39 hlasů (tolik se volí zastupitelů). Největší podporu nám dáte velkým křížkem pro celou kandidátní listinu, čímž nám udělíte všech 39 hlasů. Díky tomu budeme moci pokračovat v započaté práci pro Vás.

 

Jsme tu pro Vás

Máte na nás jakoukoliv otázku nebo jen chcete poznat naše kandidáty?
Přijďte ve čtvrtek 22. 9. mezi 14. a 17. hodinou na terminál Fügnerova, kde zakončíme naši kontaktní kampaň. Poznáte nás podle růžové barvy. 🙂

Sdílet článek

Menu