Liberečtí Starostové udělali inventuru

Tags:

Po téměř třech letech vládnutí v Liberci představili Starostové své výsledky na liberecké radnici. Hodnocení výsledků je pojato jako inventura volebního programu zveřejněná na www.inventuraprimatora.cz

Starostové zde hodnotí body, které již splnili, které mají v plánu stihnout do konce volebního období a které se splnit nepovedly.

Nejvíce si Starostové cení dokončení rekonstrukcí škol a školek, rozvoj městského bydlení, udržení chodu města v době koronakrize, vznik Kanceláře architektury města, refinancování dluhu, získání cenných pozemků na Papírovém náměstí a sázení stromů v centru Liberce.

Do říjnových voleb v roce 2022 chtějí Starostové stihnout zejména schválení nového územního plánu, společně s povodím Labe zahájit revitalizaci harcovské přehrady a dokončit výstavbu vodojemu v Ruprechticích.

Primátor Jaroslav Zámečník (Starostové pro Liberecký kraj) současně oznámil, že v příštích komunálních volbách v roce 2022 opět povede kandidátku Starostů a bude znovu kandidovat na primátora města.

„Jsem rád, že jsem dostal důvěru místního klubu SLK a že se nám povedlo zpracovat inventuru volebního programu. Inventuru jsme veřejnosti zpřístupnili na internetových stránkách www.inventuraprimatora.cz. Zde se může veřejnost ptát na věci, které je zajímají a já na všechny otázky rád odpovím“, uvedl Jaroslav Zámečník, primátor města Liberec.

Sdílet článek

Menu